• Foto5
  Parafia Rzymskokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wojnowicach
   
 • Foto1
  Parafia Rzymskokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wojnowicach
   
 • Foto2
  Parafia Rzymskokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wojnowicach
   
 • Foto3
  Parafia Rzymskokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wojnowicach
   
UWAGA!  W związku z sytuacją w kraju ograniczenie ilości wiernych na Mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele do maksymalnie 26 osób.

Jak co roku w naszej parafii przeszliśmy w procesji Bożego Ciała. Pięknie przygotowane ołtarze oraz chodniki kwiatowe lecz przede wszystkim licznie zgromadzeni wierni sprawiły, że procesja była wyjątkowa. Tegoroczna procesja Bożego Ciała przebiegała ul. Rostka (I ołtarz w kapl. św. J. Nepomucena), do ul. Szpitalnej (II ołtarz pomiędzy blokami), powrót na ul. Rostka (III ołtarz w kapl. na ul. Odrodzenia), ul. Odrodzenia (IV ołtarz na placu przy Remizie).
dsc 0477

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej pięknej uroczystości w naszej  fotogalerii.