Na mocy dekretu biskupa opolskiego dyspensuje się od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej osoby w podeszłym wieku, osoby z objawami infekcji oraz tych, którzy odczuwają wzmożoną obawę przez zakażeniem. Znosi się limit osób uczestniczących we Mszy św., jednocześnie podtrzymany jest nakaz zasłaniania ust i nosa. Szczegóły w dekrecie z 25.08.2020.
  1. Dzisiaj kolekta przeznaczona na potrzeby parafialne. Parafialna Rada Duszpasterska zbiera ofiary na remont ogrodzenia kościoła (tak jak dotychczas było). Za tydzień w niedzielę taca na potrzeby parafii. Do puszek będzie zbiórka na Świętopietrze – czyli na potrzeby Kurii Rzymskiej (przeniesione z 29 czerwca).
  2. W środę 30 września spotkanie Rady Parafialnej od razu po Mszy św. wieczornej o 18.30.
  3. We wtorek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W piątek wspomnienie naszych świętych Aniołów Stróżów.
  5. Rozpoczynamy w tym tygodniu miesiąc październik, szczególnie poświęcony Maryi i św. Różańcowi. Zachęcam Wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych, które będziemy odprawiali w środy( godz. 17.30) i w piątki (godz. 16.30).
  6. W czwartek 1 października spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas o 19.00 w świetlicy wiejskiej.
  7. W piątek Msza św. szkolna o 17.00 potem z racji I piątku miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.
  8. W sobotę 3 października spotkanie Dzieci Maryi (obie grupy) o godz. 11.00.
  9. W imieniu nas wszystkich składam serdeczne „Bóg Zapłać!” tym, którzy posprzątali i ustroili nasz kościół, przygotowując go do naszego Święta parafialnego. W przyszłą sobotę proszę o sprzątanie kościoła i obejścia wokół niego osoby z rodzin: Wioletta Wołczyk, Alina Mądro, Stanisława Mądro, Weronika Rycka.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pięknego świętowania Dnia Pańskiego; zdrowia, wielu łask i Bożego Błogosławieństwa na cały nowy tydzień, który rozpoczynamy. Szczęść Boże!