UWAGA!  W związku z sytuacją w kraju ograniczenie ilości wiernych na Mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele do maksymalnie 35 osób.
  1. Dzisiaj i jutro taca przeznaczona na potrzeby parafii.
  2. Za tydzień kolekta przeznaczona na potrzeby parafialne.
  3. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii w następną niedzielę o godz. 10.00. W uroczystości będą uczestniczyć jedynie dzieci z rodzicami.
  4. W związku z pandemią ograniczenie w liczbie osób w naszym kościele na nabożeństwach od 4 maja do 35 osób (w pierwszej kolejności osoby, których intencja będzie odprawiana).
  5. Nabożeństwa majowe pół godziny przed Mszą św. wieczorną, zachęcam do uczestnictwa i do modlitwy w domach w gronie rodzinnym.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego.
  7. W imieniu nas wszystkich składam serdeczne „Bóg Zapłać!” tym, którzy posprzątali i ustroili nasz kościół, przygotowując go na niedzielę.
  8. W czwartek zapraszam dzieci wraz z rodzicami z klasy II Szkoły Podstawowej do sprzątania wokół kościoła, a dzieci pierwszokomunijne z kl. III z rodzicami do strojenia i sprzątania w kościele.
Wszystkim Wam życzę dobrego, pięknego świętowania Dnia Pańskiego; nade wszystko zdrowia, opieki Matki Bożej, Bożego Błogosławieństwa w nowym tygodniu – Szczęść Boże.