UWAGA!  W związku z sytuacją w kraju ograniczenie ilości wiernych na Mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele do maksymalnie 35 osób.
  1. Dziś taca przeznaczona na potrzeby parafialne. Na opał do kościoła w ubiegłą niedzielę zebraliśmy 2040 zł i 5 euro. Bóg Zapłać za tę ofiarę.
  2. Za tydzień kolekta przeznaczona na potrzeby parafii. Do puszek będzie zbiórka na potrzeby Misji Ad Gentes.
  3. Zachęcam serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych drogi krzyżowej oraz gorzkich żali.
  4. W związek małżeński pragną wstąpić : Dariusz Omachel i Ilona Kulig.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.
  6. W imieniu nas wszystkich składam serdeczne „Bóg Zapłać!” tym, którzy posprzątali i ustroili nasz kościół, przygotowując go na niedzielę.
  7. W przyszłą sobotę proszę o sprzątanie kościoła i obejścia wokół niego osoby z rodzin: Lucyna Nowicka, Danuta Wyszyńska, Anna Montan.
Wszystkim Wam życzę dobrego, pięknego świętowania Dnia Pańskiego; nade wszystko zdrowia, opieki Matki Bożej, Bożego Błogosławieństwa w nowym tygodniu – Szczęść Boże.