1. Dzisiaj taca przeznaczona na potrzeby parafialne, do puszek dzisiaj zbiórka na budujący się kościół św. Jana Pawła II w Opolu.
  2. Za tydzień taca przeznaczona jest na potrzeby w parafii.
  3. Przeżywamy miesiąc maj – szczególnie poświęcony Matce Bożej. Zapraszam na nabożeństwa majowe, które będziemy odprawiać o 16.30.
  4. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz innych tytułów prasy religijnej.
  5. W tym roku trasa procesji na Boże Ciało będzie wyglądała tak: I ołtarz u Pana Kubiczka na ul. Rostka, II ołtarz na rozwidleniu ul. Kolejowej (ołtarz przygotowuje P. Robert Kulig z mieszkańcami ul. Kolejowej i Wojska Polskiego), III ołtarz przygotowuje P. Józef Kulig na ul. Powstańców Śląskich z mieszkańcami ul. Powstańców i Kopernika, idziemy na ul. Rostka do IV-ego ołtarza u P. Lodzika przy kościele.
  6. W następną sobotę proszę o sprzątanie kościoła osoby z rodzin: Agnieszka Świtalska, Izabela Menżyk, Renata Lamla.