1. Dzisiaj taca przeznaczona jest na opał do kościoła i na farę.
  2. Za tydzień kolekta przeznaczona jest na remonty i inwestycje w parafii.
  3. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz innych tytułów prasy religijnej.
  4. Dziękuję serdecznie za uczestnictwo w parafialnej pielgrzymce do Matki Bożej Raciborskiej wszystkim i każdemu z osobna. Dziękuję za ten trud i poświęcenie. Bóg Zapłać !
  5. Dziś poświęcenie nowych pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców po Mszy św. o godz. 11.00. Ofiary z okazji poświęcenia będą przekazane do kurii na potrzeby naszych opolskich misjonarzy oraz dla Fundacji MIVA POLSKA.
  6. W imieniu nas wszystkich składam serdeczne „Bóg Zapłać!” tym, którzy posprzątali i ustroili nasz kościół, przygotowując go na niedzielę.
  7. W następny piątek proszę o sprzątanie kościoła osoby z rodzin: Kinga Mrówka, Janina Niżborska, Barbara i Hanna Szmig.
16 ndz zw B 21 07 2024.pdf [152.11Kb]
Dodano 6 dni temu przez RH