1. Dzisiaj taca przeznaczona na potrzeby parafii. Do puszek dziś zbiórka na Caritas diecezji opolskiej.
  2. Za tydzień kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  3. Jutro w poniedziałek 8 kwietnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  4. Zapraszam w poniedziałek po Mszy św. około 17:30 chętnych do rozebrania Ciemnicy i Bożego Grobu. Rozpoczynamy także remont naszej świątyni w związku z czym konieczne jest zdjęcie obrazów, figur, postumentów i innych elementów oraz przeniesienie ich do domu katechetycznego. Bardzo proszę o pomoc w tych pracach szczególnie mężczyzn, młodzież i ministrantów naszej Parafii.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego
  6. W następną sobotę proszę o sprzątanie kościoła osoby z rodzin: Teresa Pietrow, Irena Hruby-Lipicka.
  7. W naszej gazetce jest podany numer konta remontowego, na który można bezpośrednio wpłacać ofiary na potrzeby naszej parafii.